O NAS

P.H.U. HERKULES jest firmą transportowo-usługową mającą swoją siedzibę w Bielanach Wrocławskich. Na rynku działamy od 1998 roku, dzięki licznym inwestycjom i ciągłemu usprawnianiu technik pracy udało nam się znacznie poszerzyć zakres oferowanych usług i zyskać zaufanie zarówno dolnośląskich przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych.

Roboty ziemne

Zakres usług naszej firmy obejmuje: wykopy budowlane, roboty ziemne, wyburzenia oraz transport ziemi i kruszywa. Na przestrzeni ostatnich lat z powodzeniem realizowaliśmy zarówno duże inwestycje deweloperskie i drogowe oraz wykopy dla klientów indywidualnych. Nasze bogate doświadczenie w branży procentuje terminowością i niezawodnością wykonywanych prac. Działamy głównie na terenie miasta Wrocław i okolic.

Wynajem koparek

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej posiadamy rozbudowany i nowoczesny park maszynowy. Usługi obejmują:

Wykaz posiadanego sprzętu zawierający specyfikację techniczną znajdą Państwo w zakładkach poświęconym maszynom. Zaufało nam wiele przedsiębiorstw obejmujących swoją działalnością stolicę Dolnego Śląska – Wrocław oraz okolice. Zapraszamy.

Wykopy budowlane

Posiadany przez nas park maszynowy z powodzeniem pozwala nam na kompleksowe wykonanie zleconych nam prac. Zakres naszych usług obejmuje zarówno roboty ziemne - wykopy budowlane, niwelację terenu rozbiórki i wyburzenia jak i transport kruszyw budowlanych.

Transport kruszywa

Wieloletnia współpraca z dolnośląskimi dostawcami kruszyw budowlanych pozwoliła nam osiągnąć dogodne porozumienie w sprawie cen kruszyw budowlanych, co z kolei wpływa na obniżenie kosztów wykonywanych przez nas usług (transport kruszywa) i podnosi naszą konkurencyjność na tym rynku. Posiadamy także własną piaskownię.

Transport ziemi

Jako profesjonalna firma budowlana zajmujemy się także transportem pozostałych materiałów urobowych, np. ziemi czy piasku. Do transportu ziemi używamy wywrotek dostosowanych do przewozu takich materiałów, w razie potrzeby zabezpieczonych przed deszczem.

Wrocław stanowi się centrum rozmaitych inwestycji, co powoduje wzrost zapotrzebowania na firmy z branży budowlanej. Do tej pory zaufało nam wielu przedsiębiorców i klientów indywidualnych, nie tylko z samego miasta Wrocław, ale całego obszaru dolnośląskiego.

Mamy nadzieję, że nawiązana z naszą Firmą współpraca przyniesie państwu wymierne korzyści i zachęci w przyszłości do ponownego skorzystania z oferowanych przez nas usług.

Właściciele i Pracownicy P.H.U. HERKULES